Новости

УСПІХИ ТОВ «АФ НПП АГРОМИР» У ВЛАСНІЙ СЕЛЕКЦІЙНІЙ РОБОТІ.

2019 рік закінчився для нашого підприємства дуже приємною звісткою: всі створені нами 4 гібрида соняшника, передані на державне сортовипробування, достовірно перевищили середню урожайність гібридів, що пройшли державну реєстрацію за п’ять попередніх років:
Якщо проаналізувати дані таблиці, виявиться, наприклад, що середня урожайність гібридів ТОВ «АФ НПП АГРОМИР» по зоні лісостепу на 37,8% !!! вища, ніж середня урожайність по цій зоні. І ця середня урожайність складається: по-перше, на 93% з гібридів іноземної селекції (зараз в Україні під вітчизняною селекцією соняшника зайнято лише 7% посівних площ), а по-друге це відомі світові бренди, деякі з котрих щорічно в селекцію вкладають біля 100 млн. доларів. Тобто та робота по селекції, яку ми почали 10 років по тому, почала приносити свої результати, навіть більше – виявилась кращою, ніж можна було собі уявити.

І особисто у мене виникає законне питання до сільгоспвиробників:

НАВІЩО ПЛАТИТИ БІЛЬШЕ, ЯКЩО:

Наше підприємство:

-Має у власності свій сучасний насіннєвий завод з багатьма «ноу-хау» по мінімізації травмування насіння і свою лінію по протруюванню. У в 2019 р. ми придбали фотосепаратор, який ще покращить якість нашого насіння.

-Ми є виробниками насіння, які внесені до Державного реєстру.
Історія нашого підприємства, якому вже 18 років, довела, що навіть насіння інших селекційних установ, яке ми вирощуємо і реалізуємо, одне з найкращих в Україні.

-Ціни на насіння, яке ми реалізуємо, досить невисокі.