Про нас
1. ТОВ "АФ НПП АГРОМИР", історія якого почалась ще у 2002 році, – підприємство, яке є виробником насіння соняшнику та внесено в Державний реєстр виробників насіння. Ми самі виробляємо насіння першого покоління на ділянках гібридизації.

2. Також ми ведемо власну селекцію.
У 2020 році всі чотири створені нами гібрида (ФУРОР, ПРЕЗЕНТ, АВРОРА – класична технологія виробництва, БЕРКАНА – технологія CLEARFIELD (під євролайтнинг) були внесені у державний реєстр сортів рослин, придатних до поширення в Україні. Ба більше, середня урожайність гібридів ТОВ «АФ НПП АГРОМИР» в мережі держсортостанцій по зоні лісостепу була вищою, ніж середня урожайність по цій зоні за попередні п'ять років у 2019 році на 37,8%, а у зверх несприятливому 2020 році на 36,6%. Іншими словами, урожайність наших гібридів підтвердила, що ми знаходимось на правильному шляху, і та попередня колосальна, напружена, зверх складна десятирічна селекційна робота почала приносити свої результати.

3. У власності нашого підприємства є:
- Капітальні складські приміщення загальною площею 3300 м2;

- Свій сучасний насіннєвий завод з багатьма «ноу-хау» по мінімізації травмування насіння, який включає дві незалежні лінії по доведенню насіння до посівних кондицій, які дозволяють одночасно доробляти різний насіннєвий матеріал, а також виключають змішування. Загальний принцип очищення включає: розділення насіння по ширині - решетами (Петкус К - 527, Петкус К - 547, Петкус К - 531, СМ - 4, МС - 4,5; довжині - триєром Петкус К - 236; і щільності – пневмовібростолом ТОВ "Фадєєв – Агро" або сепаратором САД для невеликих партій насіння);

- Лінія по протруюванню та пакуванню матеріалу - поточний протруювач ТОВ "Фадєєв - Агро", дозатор ТОВ НВП "Механотрон", мішкозашивочна лінія "Сведа";

- Фотосепаратор (п'ятилоточний) компанії TAIXO (дозволяє розділити насіння по кольору). Ця унікальна по своїм властивостям машина дозволяє повністю видалити з насіннєвого материалу домішки, які відрізняються по кольору від основної культури, а в такій культурі, як соняшник - видалити неповністю обрушене (не повністю голозерне) насіння, яке неможливо видалити на пневмовібростолі або будь-яких інших насіннєочисних машинах.

Це обладнання дозволяє якісно підготувати власний насіннєвий матеріал цьому насіннєвому заводі. Крім, цього, ми також надаємо і послуги по очищенню насіннєвого материалу інших виробників.

Адрес
Харків
Харківський район
Харківська область
с. Сороківка, вул. Кузнєцова, д. 1-ж
Поштовий індекс -62430
Контакти
Гостев Евгений Юрьевич
(директор)

+380675310267
+380504019504
agromir2009@ukr.net
Карта сайта
  • Про компанію
  • Товари та послуги
  • Прайс лист
  • Контакт