Насіння соняшника Беркана АМ під євролайтинг від ТОВ"АФ НПП АГРОМИР"
Урожай 2021 року:
економ - 1000 грн./посівна одиниця
стандарт - 2000 грн./посівна одиниця
екстра - 2700 грн./посівна одиниця

Навіть назва гібриду - руна Беркана (старонімецька) у всі часи було пов'язано з певними магічними властивостями, жіночою енергією, родючістю, урожаєм, ростом, розвитком.

Новий гібрид соняшнику селекції ТОВ «АФ НПП АГРОМИР», офіційно внесений до державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні на 2021 рік.

Технічне створення будь-якого гібриду соняшника триває від 7 до 10 поколінь. Якщо додати сюди ще державне сортовипробування 3 роки, і потім ще один рік, витрачений на насіннєву ділянку (ділянку гібридизації), то при звичайному отриманню насіння один раз в один рік, сільгоспвиробник отримує готовий гібрид через 14 років після початку селекційного процесу.

З гібридом Беркана справи йдуть інакше. Ще на початку створення ми побачили його надзвичайно високий потенціал урожайності, тому прийняли рішення передати цей гібрид на державне сортовипробування у недоробленому вигляді, продовжуючи його вдосконалення по ходу випробувань. Тому гібрид Беркана з насіння урожаю 2018 року в наступному 2019 році хоча і значно перевищив середню урожайність районованих гібридів – на 25,4%, але ж не пройшов кваліфікацію по показникам однорідності. Але ж з насіння урожаю 2019р. (яке було вже більш вирівняне) у цьому надзвичайно посушливому і несприятливому 2020 році він перевищив усереднену урожайність гібридів, що пройшли державну реєстрацію за п'ять попередніх років на 30,7%!, причому з майже однаковим перевищенням як по зоні Степу – на 31,7%, так і по Лісостепу – на 29,8%.

Необхідно також сказати, що у 2020 році ми закінчили роботу над покращенням і удосконаленням цього гибриду. Однак цю модифікацію сільгоспвиробники отримають лише через рік - на посів 2023 році (необхідно 1 рік для розмноження материнської форми, и 1 рік для ділянки гібридизації). Впевнені, що дана модифікація виведе цей гібрид в топ кращих світових гібридів.

Але ж і ця модифікація, яку ми пропонуємо на посів у 2021 році робить гібрид Беркана одним з найкращих гібридів в Україні. Прикладом слугує реально отримана урожайність на виробничіх посівах у 2019 році – у Могилів-Подольському районі Вінницької області - 44,0 ц/га.

Середній вміст олії в насінні по зоні Лісостепу у 2019 р. склав 52%.

Звертаємо Вашу увагу, що в Україні в останні п'ять років кількість вітчизняних гібридів соняшника, які передаються на державне сортовипробування знизилось у три рази. А процент районованих гібридів соняшника вітчизняної селекції до загальної кількості районованих склав 25%. Таким чином порівняння урожайності нашого гібрида Беркана було з урожайністю гібридів іноземної селекції світових брендів. В цих умовах Беркана не тільки не поступився по урожайності цим гібридам, але і значно їх перевищив. А якщо до цього додати високу олійність (більше 51%), та невисоку вартість насіння, тоді в зараз насіння соняшника Беркана є унікальною пропозицією на ринку насіння соняшника.

- Технологія Clearfield.

Гібрид стійкий до дії післясходових гербицидів імідазолінової групи (Євролайтинг, Євроланг, Євроленд, Каптора, Віталайт і т. д.). Одна обробка цими гербіцидами за весь період вегетації дозволяє знищити більшість злісних злакових і дводольних бур'янів (амброзія, осот, пирій, нетреба та інші). Ці гербіциди знищують також вовчок ще до появи її сходів, при обробці гербіцидом у фазі розвитку соняшника від чотирьох до шести пар справжніх листків.

- Швидкий початковий ріст рослин.
- Потужний.
- Посухостійкий
- Високоврожайний.
- Для зон Степу и Лісостепу.
- Інтенсивного типу.
- Олійного напряму використання.

Апробаційні ознаки:

Має потужну кореневу систему.
Висота рослин 170-180 см.
Стебло середньої товщини.
Листкова пластинка середня, помірно зеленого кольору.
Початок цвітіння ранній.
Кошик середній, тонкий і опуклий. За рахунок цього дуже швидко віддає вологу перед збиранням.
Насінина середнього розміру, по формі вузькояйцеподібна.

Біологичні ознаки:

Простий ранньостиглий гібрид.
Тривалість вегетаційного періоду складає 112-115 днів.
Відрізняється надпосухостійкістю.
Має генетичну грунтову стійкість до найбільш вірулентної 730-ій раси несправжньої борошнистої роси, білої гнилі і фомопсису.

Господарські ознаки:

Має глибоку потужну кореневу систему. Тому придатний до вирощування на бідних грунтах, соняшник по соняшнику, по дисковці (без оранки).
Гібрид високоолійний - олійність насіння складає 51-52%.

Агротехнічні вимоги:

Не рекомендується завищувати густоту посівів, оптимальна густота до збирання в Лісостепу складає 55 тисяч рослин на 1 га, а в Степу ― 50 тисяч рослин на 1 га.

Більш детальна інформація по телефонам:
050-401-95-04, 067-531-02-67.

Сайти:
http://agromir-ua.com
https://agromir.kh.ua
https://agromir.in.ua
http://agromir-harkov.all.biz

З повагою, ТОВ «АФ НПП АГРОМИР».
Click to order
Total: 
Ваше імя
Ваш телефон
Ваше замовлення (кількість)
Адреса доставки
Адреса
Харків
Харківський район
Харківська область
с. Сороківка, вул. Кузнєцова, буд. 1-ж
Поштовий індекс -62430
Контакти:
Гостєв Євген Юрійович
(директор)

+380675310267
+380504019504
agromir2009@ukr.net
Карта сайту
  • Про компанію
  • Товари та послуги
    • Прайс-лист
    • Контакти